75 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava !

Sepet

Hakkımızda

Hikayemiz

Bizim hikayemiz 7.000 km uzakta Tayland’ta başladı aslında. Bir tatil için gidip, yaşamaya başlasak mı acaba derken bulduk önce kendimizi. Yaşanırdı yaşanmasına ama büyük bir sorun vardı.Kahvaltı!

Evet Tayland’ta kahvaltı kültürü yok. Bizim gevreğimizi, menemenimizi, boyozumuzu geçtik, ne peynir, ne ekmek ne de süt var. 5 gün 10 gün 15 gün derken cidden zorlanmaya başladık. Bu kadar peynire aşıkken hiç bulamamak, gerçekten çok zordu 🙁

Peynir hayalleri kurup keşke yanımızda peynir getirseydik diye hayıflanırken 40 derece sıcaklıkta peynirin dayanmayacağının elbette ki farkındaydık. Ne yapsak diye düşünürken tatil bitti ve peynir cenneti ülkemize geri döndük.

Aklımıza takılan bozulmayan peyniri nasıl yaparız sorusunu her gün daha fazla kendimize sorduk ve sonunda formülünü bulduk. Kime anlattıysak bize destek oldu ve sadece bizim ihtiyacımızın olduğunu düşündüğümüz ürünlerin aslında gıda israfını azaltacağına, artan kanser ve obezite oranlarını düşüreceğinin farkına vardık ve The Snack Haus markasını yaratık. Hiçbir katkı maddesi kullanmadan çok uzun yıllar raf ömrüne sahip her tattan ürünler ürettik.

Hep dediğimiz gibi biz bir Ar&Ge firmasıyız. Müthiş bir ekiple sürdürülebilir kalkınma hedeflerinden kendi payımıza düşeni görev ve sorumluluk bilip dünyamızı daha yaşanabilir hale getirmek için uğraşıyoruz. Yeni nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.